Військовий із Житомира: проблема в тому, що всі обіцяють одягнути і взути армію за тиждень, але, на жаль, насправді все не так

Поділитися:
5 листопада 2014
Військовий із Житомира: проблема в тому, що всі обіцяють одягнути і взути армію за тиждень, але, на жаль, насправді все не так

Більш ніж півроку в Україні триває офіційно неоголошена війна з «братньою» Росією, сепаратистами, незаконно створеними збройними формуваннями... Значна частина українських військових кажуть, що найбільшу допомогу і підтримку отримують від волонтерів і простих людей. Військовий із Житомира, який приїхав у короткострокову відпустку й от-от має повернутися на Схід України, Тарас Українець (ім’я та прізвище військового змінені) розповів, чого зараз потребує наша армія і як вона проводить час у так званій зоні АТО. 

 

– Тарасе, чого зараз найбільше потребують військовослужбовці, які знаходяться на Сході України, в польових умовах?

 

– На сьогоднішній день армію намагаються готувати до зими. І зараз нам найбільше потрібні тепла форма і термобілизна. Проблема в тому, що всі обіцяють одягнути і взути армію за тиждень, але, на жаль, насправді все не так. Часто форма просто лежить на складах в військових частинах. Замість того, щоб нею вже зараз користувались українські солдати на Сході. Там вона потрібніша. Крім того, потрібна якісна зброя. Багато якісної зброї.

 

 

– В яких умовах ви живете? Де спите? Що їсте?

 

– Щодо води та їжі, то більшість наших військ стоїть в таборах по лінії оборони. Тут є польові кухні, воду привозять в бочках, а ось на передовій – зовсім інша ситуація… Кухню там не розгорнеш. Тому саме хлопцям на передовій потрібна найбільша підтримка. От, наприклад, зараз волонтери увесь час передають гуманітарну допомогу до Краматорська, в тому числі, і нашим військовим, але вона потрібніша тим військовим, які знаходяться в лісі, в полі, в складніших умовах... Розумієте?!

 

 

– Як на війні змінюється людина, її погляди, переконання, життєві цінності?

 

– Погляди змінюються сильно. Змінюються цінності. Людина стає серйознішою. Розумієш, хто тобі по-справжньому дорогий. Під час війни дружба справді стає тіснішою. Не важливо з однієї ви частини чи з різних. Як не прикро, але серед нас є і дезертири, які приїздять додому і в усе горло кричать, як вони воювали і які вони герої.

 

 

– Якби мали можливість про щось попросити чи звернутись до когось, хто б це був і чому?

 

– Знаю по собі і, мабуть, зі мною погодиться кожен військовий, що ми дуже вдячні волонтерам, простим людям і рідним за підтримку. А от щодо звернення… то хотів би звернутися до Президента України Петра Порошенка і запитати, де обіцяні до кінця серпня бронежилети усім військовим? І де обіцяний зимовий одяг?

 

 

– Чи згасають патріотичні мотиви без підтримки з центра?

 

– Коли ти на Сході за своїми моральними переконаннями, то не згасають. Проте скажу відверто, багато військових просто втомились і мають чимало зауважень до вищого керівництва. Військові, в першу чергу, тримаються саме завдяки нашим людям.

 

 

Записала Аліна Дембіцька Похожие статьи:

ТОП - timeЖитомирський виконком розглядатиме питання збільшення вартості проїзду в громадському транспорті
ПолітикаЖитомирська влада півроку працювала без розподілу обов’язків
Життя містаУ житомирських ліфтах знімають робочі карткомати, щоб мешканці купували нові?
ТОП - timeБез копійок: з 10 жовтня у Житомирі підвищиться вартість проїзду
ТОП - timeЖитомиряни обрали логотип міста. Чи підтримає його робоча група?

Комментарии (0) Коментарі ВКонтакте Коментарі Facebook

Нет комментариев. Ваш будет первым!

replica rolex day date 2 price watches replica breitling chronospace automatic watches replica lady luxury watch replica mondaine swiss railway watch replica rolex or omega watches replica omega seamaster sale watches rolex yatch master watches replica patek philippe 3445 watches replica breitling womens watches replica rolex datejust mens gold watches replica best swiss fake watches replica omega seamaster size watches replica omega speedmaster special edition watches replica breitling a13358 watches replica best rolex fake watches replica patek philippe vancouver watches replica ladies iwc watches replica sea dweller watch replica steve mcqueen rolex explorer watches replica tag heuer rs 36 watches replica stainless steel rolex datejust watches replica tag heuer professional golf watches replica tag heuer tiger woods edition watches replica patek philippe 5970 price watches rolex watches uk replica deepsea rolex price watches replica tag heuer grand carrera 17 rs watches replica omega constellation diamonds watches